Finance

Budoucnost spotřebních půjček od ESSOX. Stačí vám jedna SMS!

Online propojení nabízí nové možnosti, šetří čas i peníze. Víte, že si lze vyřídit spotřebitelskou půjčku i během nákupu v e-shopu a podepsat ji jen pomocí SMS?  

 

Online svět prostupuje křížem krážem všemi obory, oblast spotřebitelských půjček nevyjímaje. Samozřejmě je nutné si dobře promyslet, zda má vůbec smysl si brát půjčku a zda ji dokážeme splatit. Na výměnu poškozené pračky za novou se ale tato možnost určitě hodí. Půjčka slouží k financování spotřebního zboží ve výši od 2 000 do 500 000 Kč. Pokryjete s ní i nákup auta. Jen si řádně spočítejte výši splátek. 

 

Půjčka od ESSOXU 

 

Společnost ESSOX ukončila svůj pilotní projekt na uzavření půjčky prostřednictvím SMS podpisu. Službu nyní zařadila do standardní nabídky svých partnerů. Půjčka slouží pro financování spotřebního zboží i služeb. Je podepsána přes SMS v kamenných prodejnách i e-shopech. Tento způsob podpisu dnes využívá téměř polovina klientů, i když si berou úvěr v kamenné prodejně. Více než 90 % klientů jej využije při nákupu v e-shopu. Neplatíte žádné poplatky a proces zabere pár minut. 

Nákupování online

Jak si vyřídit půjčku přes SMS  

 

Nejdříve vyplníte formulář osobních údajů, nahrajete potřebné doklady a počkáte na výsledek posouzení schopnosti tuto půjčku splácet. Další pokyny obdržíte e-mailem. Zadáte SMS kódy potřebné k podpisu smlouvy a máte hotovo. Při nákupu v e-shopu se můžete k žádosti kdykoliv vrátit, konzultovat ji na zákaznické lince a vyhledat ve smluvní dokumentaci všechny údaje k ověření. Smlouva je kdykoliv přístupná online elektronicky. Vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova. 

 

Další výhody půjčky 

 

Nemusíte nikam chodit a navíc zrychlíte dobu dodání objednaného zboží. Při podepisování lejster by byl proces mnohem delší. Elektronická smlouva dorazí ihned. Prodejce obdrží dříve peníze a může objednané zboží rychleji odeslat klientovi. Nemusíte mít skříně plné papírů a smluv, šetříte životní prostředí a online smlouvu rychle dohledáte. SMS podpis se bude dát do budoucna využít i při vyřizování půjčky po telefonu s odborně vyškolenými operátory společnosti ESSOX.

Ohodnoťte tento článek

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..