Auto-moto

Užijte si jízdu na motorce celoročně. Vydejte se do zahraničí

Jezdíte rádi na motorce a nechcete se svého koníčku vzdát ani v zimních měsících? Známe řešení. Stačí vyrazit do zahraničí, kde mohou ještě stále panovat dobré podmínky pro jízdu.

Kam vyrazit na motorce do zahraničí

Pokud si chcete užít jízdu na motorce prakticky celoročně, je třeba se poohlédnout po vhodné destinaci. Obecně se bude jednat o jižní země, kde panují skvělé podmínky i v zimních měsících. 

Ačkoliv zde můžete poměrně dobře vyrazit na vlastní pěst, skvělou a ještě pohodlnější variantou jsou organizované motovýlety. Využít můžete služeb motoškoly Přijďte se projet, jejímž prostřednictvím se můžete vydat například do slunného Španělska, Portugalska nebo do Itálie. 

Pár na motorce na moto výletě

Prostřednictvím těchto zahraničních výletů na motorce zažijete opět něco jiného a navíc si užijete čas s podobně naladěnými lidmi, jako jste vy. Organizátoři dané destinace skvěle znají a vždy vás tedy zavedou na místa, kde si jízdu na motorce vychutnáte plnými doušky. Velkou výhodou organizovaných motovýletů je rovněž skutečnost, že si nemusíte lámat hlavu s transportem své vlastní motorky. 

Zmíněná motoškola je navíc oficiálním partnerem BMW Motorrad a kvalitu jejich práce dokládají i nejrůznější certifikáty. Jedná se zejména o BMW Motorrad International Instructor Academy IIA Offroad a BMW Motorrad International Tourguide Academy ITA.

Bohatý doprovodný program

Základem každé takové motoexpedice je pochopitelně spousta času stráveného v sedle motorky. Tím to ale rozhodně neskončí. Večer se můžete sbližovat s podobě naladěnými lidmi jako jste vy a přes den si pochutnáte na skvělém jídle a pití. Těšit se můžete také na rozmanitý doprovodný program. Například u expedice do Portugalska se může jednat o lekci surfování pod dohledem zkušeného instruktora. Více informací o motoškole Přijďte se projet najdete na www.prijdteseprojet.cz.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..