Technologie

Tisk nemusí být drahý. Zkuste to s levnými náplněmi!

Levné nemusí nutně znamenat nekvalitní. A to zejména v tom případě, pokud původní zboží má vcelku nadsazenou cenu. Je to i případ náplní do tiskáren, které se pohybují cenově velmi vysoko, a to zejména proto, že pro výrobce tiskáren se jedná o hlavní zdroj příjmů. Naštěstí však existují způsoby, jak můžete na náplních ušetřit. Můžete si tak výrazně zlevnit třeba provoz vaší kanceláře.

Je zbytečné utrácet více

Asi nejideálnějším řešením jsou alternativní náplně. Tyto náplně mají zlomkovou cenu originálu, přičemž kvalita nijak nepokulhává. Třeba levné tonery jsou ideální pro nasazení v kanceláři do laserových tiskáren. Právě zde může být úspora poměrně vysoká, tisknete-li často. Kvalitní alternativní toner vám tedy zajistí:

  • Nízkou cenu
  • Kvalitu tisku srovnatelnou s originálem

Nebojte se tady využívat alternativních náplní, rozhodně se to vyplatí. Pokud navíc nakoupíte náplně u ověřených prodejců, určitě vám nehrozí, že byste si koupili nekvalitní produkt. Také alternativní náplně musí splňovat potřebné certifikace, které zaručují jejich kvalitu. Vyplatí se to i v případě zmiňovaných laserových tiskáren, které obecně mají nižší náklady na tisk než třeba tiskárny inkoustové, ale přesto lze při pořízení alternativy výrazně ušetřit.

Úspora pro domácí uživatele

Když je řeč o inkoustu, tak není to pouze kancelář, kde se na laserové tiskárně tiskne hodně dokumentů. Úspora se bude hodit také domácím uživatelům. Ti si zpravidla koupí inkoustovou tiskárnu, a to zejména kvůli její velmi nízké pořizovací ceně. Ve výsledku však zjistí, že náplně jsou opravdu velmi drahé, prakticky mnohdy v ceně celého přístroje. Tady mohou být řešením třeba levné cartridge Samsung, máte-li tiskárnu od tohoto výrobce. Můžete si koupit alternativu za zlomek ceny. Je ale samozřejmě také možné zakoupit si originální náplně za výhodnější cenu. Zejména řada e-shopů výhodnější ceny nabízí.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..