Technologie

Zájem roste o mobilní aplikace i digitální úřední desky, ukázal průzkum

I když se mezi námi stále najdou lidé, kteří tvrdí, že digitalizace a moderní technologie jsou k ničemu a že negativně ovlivňují náš život, naštěstí se mezi námi najde více lidí, kteří si myslí pravý opak. Ostatně to dokázal nedávný průzkum, který se zajímal o to, jak lidé přistupují k moderním technologiím a také k digitalizaci jako takové.

Podle výsledků nedávného průzkumu se lidé stále více zajímají o mobilní aplikace a také o digitální úřední desky, o které tedy mají zájem konkrétně města a obce, jež se chtějí stát moderním místem k životu. Zatímco digitální úřední desky budí zájem u zmiňovaných měst a obcí, mobilní aplikace na míru jsou atraktivní nejen pro města a obce.

Mobilní aplikace jako nejmocnější marketingový nástroj současnosti

O mobilních aplikacích se dnes tvrdí, že se jedná o nejmocnější marketingový nástroj současnosti. A toto tvrzení je zcela pravdivé. Dnes už nestačí mít reprezentativní stránku webu, dnes je zapotřebí mít navíc kvalitní a vkusnou mobilní aplikaci.

Mnozí lídři firem se domnívají, že mobilní aplikace je jen drahou záležitostí, ale i to je mylná domněnka. Mobilní aplikace nikdy dříve nebyly cenově dostupnější, to je třeba mít na paměti, když budete investici do ní zvažovat.

Mobilní aplikace i digitální úřední desky

Mobilní aplikace pro každého

Mobilní aplikace dnes nejsou vymožeností, která je určená jen pro někoho. Jedná se naopak o vymoženost, která je určená naprosto pro každého. Nezáleží na tom, jestli vlastníte restauraci, hotel nebo firmu ve službách. Nezáleží na tom, jestli se staráte o chod muzea nebo o chod festivalu. V každém případě vám mobilní aplikace může přinést řadu výhod a také příležitostí.

O mobilní aplikaci na míru se vám postará firma APPKEE, která se zabývá tvorbou a následným vývojem mobilních aplikací pro operační systémy Android a iOS.

Digitalizace je nedílnou součástí vývoje a je potřeba se adaptovat, aby bylo možné fungovat v moderním světě.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..