Zdraví a fitness

Wasp křídlo – nová sportovní aktivita

Jste všestrannými sportovci a rádi hledáte nové výzvy v podobě zajímavých sportovních aktiv? Jednu bychom pro vás měli. Představte si, že by vám stačilo vyrazit do přírody s malým batůžkem a pumpičkou, a přesto byste zažili adrenalin a parádně byste si zasportovali.

Líbí se vám tato představa? Zkuste sáhnout po nové sportovní aktivitě s Wasp křídlem od Ozone.

Wasp křídlo využijete na vodě, sněhu i betonu

Wasp křídlo je kompromisem mezi kitem a windsurfingem. Jeho příprava k používání je zcela jednoduchá. Stačí vám wasp křídlo vybalit z malého batohu, nafouknout pumpičkou a můžete se dát do sportování. Po prvním použití se křídla nebudete chtít zbavit a budete si ho brát s sebou na všechny dovolené či výlety.

Ozone Wasp křídlo na vodě

Díky wasp křídlu vznikají zcela nové sportovní disciplíny. Ozone Wasp se dá skvěle kombinovat se skateboardem, longboardem, kolečkovými bruslemi, paddleboardem, lyžemi či snowboardem. Jeho uplatnění je široké. Můžete se s ním prohánět po sněhu, vodě, ale i betonové cestě.

Ozone Wasp se hodí opravdu ke každému sportu, při kterém se pohybujete po zemi nebo vodě. Zažijete s ním spoustu legrace. Určitě ale vždy myslete na bezpečnost a noste ochranné pomůcky, mezi které patří helma či chrániče dle druhu sportu.

Velkou rychlost dosahuje wasp křídlo na sněhu. Na sněhu dochází jen k velmi malému tření, a to ještě umocňuje aerodynamickou konstrukci křídla. Obdobně tomu je na vodě. Na vodě se dá křídlo kombinovat s paddleboardem. Můžete využít desky SUP, Foil a Windsurf.

Sáhněte po nafukovacím křídle Wasp, překvapí vás snadná ovladatelnost a všestrannost

Mezi hlavní přednosti wasp křídla patří v první řadě jeho široké využití a snadná ovladatelnost. Ovládání nafukovacího křídla wasp je obdobné windsurfingu. Sportování s tímto revolučním křídlem je vhodné i při malém větru.

Ozone wasp křídlo na suchu

Křídlo se díky své velikosti při pohybu nijak nedeformuje a dokáže generovat velkou sílu i za velmi malého větru. Skvěle se této vlastnosti křídla dá využít pro rozjezd.

Dávejte si pozor při silném větru, můžete dosáhnout závratných rychlostí. V případě, že budete chtít rychlost ubrat, stačí pustit zadní ruku a držet křídlo vyvláté přední rukou. Rychlost se poměrně rychle zpomalí.

Po nafouknutí je plocha křídla ve velikost 4 m2. Bojíte se, že můžete křídlo zničit? Obavy nejsou na místě. Špičky křídel jsou opatřeny ochrannou vrstvou a brání tak oděru o beton nebo sníh.

Dalším pozitivem je, že Wasp křídlo od Ozone snadno sbalíte na cestu. Nebude vám zabírat téměř žádné místo. Nepotřebujete ho složitě převážet. Pokud se rozhodnete skončit, stačí vám křídlo vyfouknout a lehce ho složíte do malého batůžku, do kterého přidáte také pumpičku.

Wasp křídlo otvírá novou dimenzi sportování, vyplatí se být její součástí. Další informace o novince najdete zde.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Jeden myslel na “Wasp křídlo – nová sportovní aktivita

  • Ty jo, to vypadá také super 🙂 . To bych mohla příští léto zkusit 🙂 . Já zkouším hrozně ráda nové sporty 🙂 . Vloni v létě jsem poprvé vyzkoušela wakeboarding, o kterém jsem se dozvěděla náhodou a byla jsem nadšená. Po pár pokusech mi to i docela šlo, tak jsem na sebe byla pyšná, protože přítel to moc nezvládal 😀 .

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..