Zdraví a fitness

Jak vybrat ty nejlepší české lyže

Naše české lyže

Málokdo ví, že u nás v Česku se vyrábí velmi kvalitní lyže. Tradičním velkým českým výrobcem lyží je firma Sporten, která navazuje na tradici výroby lyží delší než 100 let. Jejím cílem je konkurovat známým zahraničním výrobcům a vyrábět kvalitní lyže pro širokou veřejnost. V současné době se Sporten soustředí na výrobu vysoce kvalitních sjezdových lyží. V nabídce mají celou řadu modelů, sportovními lyžemi jsou sjezdovky s označením AHV, Glider nebo Iridium, skitouringové Free Guru nebo také allmountain Glider. V nabídce samozřejmě nechybí ani univerzální, freeridové či speciální lyže. Sporten neopomíjí ani dětské a juniorské sjezdové lyže.

Lyže Sporten
Lyže Sporten

Kvalitní sjezdové lyže vyrábí také firma Lusti ze Žacléře, která se postupně vypracovala z velmi skromných podmínek. V současné době patří k velmi oblíbeným a kvalitním značkám sjezdových lyží. Lusti vyrábí allmountain, freeride, sportovní, univerzální i závodní sjezdové lyže pro dospělé i děti, záleží tedy plně na vás, který model vás nejvíce osloví.

Lyže Lusti
Lyže Lusti

Rakouská značka vyrábí u nás

Head je rakouský výrobce špičkových sjezdových lyží, některé produkty vznikají přímo v Rakousku, převážná část se ale vyrábí u nás v Českých Budějovicích. Sjezdové lyže Head jsou určeny pro každého, kdo si rád zařádí na pořádné sjezdovce, ale i mimo ni. Head nabízí širokou škálu lyží pro muže i ženy na allmountain, freeride i freestyle. Vyrábí lyže univerzální i sportovní a nezapomíná přitom ani na děti. Dětských a juniorských sjezdových lyží najdeme v nabídce celou řadu, stačí vybrat ty správné.

Lyže Head
Lyže Head

Kdo potřebuje poradit s výběrem ideálních lyží, tomu jsou k dispozici výsledky ski testů a kompletní nabídka různých výrobců kvalitních lyží, ze kterých si vybere skutečně každý. Tak neváhejte, navštivte internetový portál o sjezdovém lyžování SNOW.cz i vy a získejte maximum informací.

5/5 - (2 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..