Ostatní

Výkonná čelovka pro sportovce i výlety do lesa

Čelová svítilna neboli čelovka přijde vhod nadšeným houbařům, ale i těm, kteří si rádi ve večerním parku zaběhají a hodil by se jim dodatečný zdroj světla. Sport, outdoorové aktivity, výpravy za dobrodružstvím i spalování kalorií. Vyjížďka na kole, rybolov, chvilky v kutilské dílně. Možností využití je pro čelovku opravdu hodně, záleží na vašich koníčcích a vlastně také na fantazii.

Velmi lehké modely svítilen určené pro sport nebudete na hlavě ani cítit. Osvítí cestu nebo konkrétní místo, stačí lehce pootočíte hlavou

Výhodou je tady lehkost a praktičnost 

Klasickou svítilnu byste přitom museli držet v ruce, což by mohlo být v některých situacích poměrně nepraktické – nejen tehdy, když musíte současně hlídat prut na ryby. Výkonná čelovka nabídne dostatečný dosvit, což je dobrá zpráva hlavně pro vášnivé sportovce. Nasadí si ji ale určitě rádi i pejskaři, kteří se procházejí večerním parkem.

Pár s čelovkami na výletě

 

Na nejvyšší výkon nabízí čelovky až pět hodin provozu, což stačí nejen na sportovní výkon, ale i procházku do přírody. Ranní houbaření nebo podvečerní venčení? Záleží, nač máte zrovna chuť…

Několik režimů svitu nejen pro běžce

Výhodou je také voděodolnost, čelovka na běhání si poradí i s prachem z cest. Vidět a být viděn, to je důležité nejen pro běžce a cyklisty, ale i další fanoušky outdoorového sportování. Bonusem je pak více režimů svitu. Vysoký a nízký výkon, který je výrazně úspornější, záleží jen na vás, co si přesně nastavíte.

LED čelová svítilna

A dosvit? Ten je různý, podle konkrétních modelů, ale 70 nebo i 100 metrů je určitě hodnotou více než dostačující, že? Sportovním aktivitám se meze nekladou, ale zvláště během podzimu se začíná brzy stmívat. Prohlédněte si proto nejzajímavější modely svítilen na cel-tec.cz! Jistě vám některá z nich padne do oka.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..