Zdraví a fitness

Jak vybělit zuby a dosáhnout tak dokonalého zářivého úsměvu?

Zářivý úsměv umí pořádně zvýšit sebevědomí. Lidé se pak nebojí se smát a čiší z nich pohoda. Bohužel ne každý se může chlubit bílými zuby. Někteří mají zuby naopak zbarvené do žluta, a to kvůli kouření, stárnutí nebo nevhodné stravě plné cukrů. Naštěstí existuje rovnou několik způsobů, jak zubům dodat jejich dřívější bělost. 

Kokosový olej bělí i odstraňuje z úst bakterie

Věděli jste, že v ústech se nachází nejvíce bakterií z celého našeho těla? Aby se nedostaly dál do oběhu, je dobré je zničit ještě v ústech. S tím pomůže kokosový olej, který mimo jiné umí bělit chrup. Je však zapotřebí používat jenom kvalitní kokosové oleje, kterými si vypláchnete ústa po vyčištění zubů. Pozor – nesmíte ho polykat! Při převalování v ústech na sebe chytí zmiňované bakterie a polknutím byste si je dobrovolně pustili dál do těla. 

Kvalitní kokosový olej

Živočišné uhlí funguje podobně

V posledních měsících jste mohli zaregistrovat celou kupu reklamních kampaní zaměřujících se na propagaci živočišného uhlí nebo produktů s živočišným uhlím. Pulty obchodů se začaly plnit pastami i ústními vodami obohacenými o tuto surovinu. Prokázalo se totiž, že živočišné uhlí nejen, že pomáhá odstraňovat bakterie a toxické látky z úst, ale taktéž funguje podobně jako kokosový olej čili bělí zuby. Živočišné uhlí je pro zuby velice šetrné, proto jeho sílu mohou vyzkoušet i jedinci s citlivými zuby. 

LED sada na bělení zubů je taky řešení

Pokud živočišné uhlí nebo kokosový olej nepomáhá nebo pokud hledáte jiný způsob, jak zubům navrátit opět jejich bělost, za vyzkoušení stojí LED sada na bělení zubů, která má své výhody. Zuby se vybělí už během deseti minut, aniž by se zubům jakkoli ublížilo. Navíc se jedná o pohodlné a snadné bělení, které můžete provádět třeba při sledování oblíbeného televizního pořadu. Bělící sady jsou velice efektivní – umí vybělit zuby až o osm odstínů!

led sada

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..