Ostatní

Skate hardware: Co vše si můžete vyměnit na skateboardu?

Různé typy skateboardů se stávají stále oblíbenější kratochvílí, a dokonce i zcela běžným městským cestovním prostředkem. U jejich koupě ale nemusí veškerá legrace končit a pro většinu druhů vám je k dispozici i celá řada nářadí a vylepšení. Pojďme se na ně podívat.

Univerzální klíč vždy po ruce

I když to u skateboardů není ani zdaleka tak běžné jako například u cyklistiky či koloběžek, tak se může i vám stát nečekaný defekt. Většinou se jedná o různé součástky kolem samotných koleček anebo jejich závěsu. Vyplatí se, proto mít v batohu ty nejzákladnější náhradní díly kdykoliv jdete brázdit ulice, nebo oblíbené skateparky. Vybavení i komponenty lze zakupovat v prodejnách či na internetových obchodech jako Ambassadors.eu. 

Skateboardové vybavení

Jenže k čemu nám jsou náhradní díly bez nutných pomůcek k opravě. V nabídce specializovaných obchodů není problém najít univerzální náčiní pro údržbu a opravu skateboardů. Je sice pravda, že se cena šplhá v rámci několikaset korun až do tisíce. Ale v nástroji máte veškeré potřebné vybavení ve vysoké kvalitě, a navíc i zcela kompaktní. Vejde se bez potíží do kapsy i do batohu a vy ho můžete mít vždy po ruce.

 

Od náhradních dílů po vlastní unikát

Mezi zcela běžně dostupnými náhradními díly vždy najdete kompletní spektrum nejčastěji poškozených součástí. Pochopitelně se jedná o kolečka a vše kolem nich. Takže kdekoliv, kde se prodávají skateboardy, zároveň najdeme i součástky typu ložisek, náhradních šroubů i samotných koleček na skateboard

Jízda na skateboardu

Stále populárnější se ale stává personifikace a úprava skateboardu podle preferencí každého uživatele. S minimem zkušeností a základní manuální zručností si tak můžete svoje prkno nejen opravit, ale dokonce jej funkčně i graficky upravit přesně podle vašich potřeb. Komponenty jako různé dorazy na okraje skateboardu, velikost a druhy koleček či designové provedení prkna jsou běžně dostupné a povětšinou i za přijatelné ceny. Přemýšlíte už nad tvorbou vlastního kusu?

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..