Ostatní

Repasované počítače jsou levnější a jako nové

Nákup repasovaných notebooků je u zákazníků stále více oblíbený. Téměř každý z nás již dnes ví, že pojem repasovaný není sprostým slovem, ale naopak velkou výhodou pro toho, kdo má rád kvalitu za nízké ceny.

Nevíte, co repasovaný počítač znamená, nebo stále váháte, zda je rozumné si jej pořídit? Podívejte se, jaké jsou výhody a nevýhody repasovaných notebooků a vězte, že si již nikdy nekoupíte nový počítač, který je daleko dražší než ten repasovaný.

Výkonný počítač za skvělou cenu

Repasovaný stolní počítač nebo notebook není žádný zastaralý model se špatnou výkonností, který je původním uživatelem odložen, protože špatně funguje. Jedinou vadou na kráse repasovaných PC může být povrchové poškození.

Jedná se například o různé škrábance či malé promáčkliny, které ale v žádném případě nijak neohrožují správné fungování produktu.

To, že notebook či počítač bude fungovat, je zaručeno kvalitně provedenou repasí, která zkontroluje nejen funkčnost výrobků, ale také výrobky uvede do takového stavu, který se téměř rovná stavu počítače, který voní novotou.

Zpravidla ve výkonnosti nového a repasovaného počítače nenajdete žádné zásadní rozdíly. To je způsobeno i tím, že všechny repasované počítače, které u nás můžete koupit, jsou modely z vyšších řad.

repas-pc

Počítače z předváděcích akcí i skončeného leasingu

To, že nedostanete zcela nový počítač už je jasné. Kde ale byl repasovaný počítač předtím, než se dostal do vašich rukou? Zpravidla se jedná o počítače a notebooky, které byly předváděcími PC na prodejnách. Zde si je prohlíželi zákazníci a k pořádnému užívání prakticky ani nedošlo.

Může ale jít také o zboží, které dříve bylo využíváno například ve firmách na leasing. Po několika měsících, co jsou počítače používány a po skončení leasingu, se ale počítače dostávají zpět k jejich majiteli a dochází k jejich repasi.

Několikaměsíční téměř plnohodnotné používání počítačů rozhodně neznamená, že by tyto počítače byly výrazně horšími než zcela nová PC, které nakoupíte za ceny až o 60% vyšší, než je cena počítačů repasovaných, které nakoupíte u nás.

repasovane-pocitace

Snadná reklamace díky roční záruce

Notebook či stolní počítač je před vaším nákupem již několik měsíců používán a tedy běží jeho záruční doba. Můžeme vás ale ujistit, že i pro vás bude možnost reklamace výrobku v záruční době platit. Záruční doba u repasovaných počítačů je jeden rok, při kterém máte nároky stejné, jako by se jednalo o výrobek nový.

Stále váháte?

Pokud stále váháte, zda si sice již použitý, nicméně kvalitně repasovaný notebook koupit, nezapomínejte na to, že vybraný počítač prošel testováním a případné vadné díly byly nahrazeny zcela novými.

Nejenže tak zaplatíte za kvalitně fungující počítač až o 60% méně, než za nový, ale také si můžete nechat připravit celý počítač pro snadné spuštění. Tedy instalace operačního systému, programů apod. si můžete ušetřit.

Navštivte stránku www.incomputer.cz

5/5 - (2 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..