Auto-moto

Jak ušetřit na správě vozového parku?

Hledáte chytrý způsob jak ušetřit na správě vozového parku? Vyzkoušejte fleetové centrum.

Jak to funguje?

Odebíráte alespoň 2 vozy během 12 měsíců? Pak jste již fleetovým zákazníkem a máte nárok na zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel!

Pokud nějaký subjekt poptává více než dvě vozidla, už je brán jako fleetový zákazník a může využít podmínek, které vycházejí z velkoodběratelské politiky.

A co vlastně znamená termín fleetová politika? Fleetová politika stanovuje, za jakých podmínek mohou dealeři prodávat vozidla firemním zákazníkům.

Pro tyto účely fungují také Fleetová centra, která poskytují specifické služby dle potřeb zákazníků v oblastech předprodejního poradenství, prodeje vozidel, optimalizace vozového parku, servisu, distribuce originálních dílů i flotilového financování a pojištění.

Firemní vozový park pod kontrolou

Máte vozový park a chcete mít jeho správu i náklady na provoz zcela pod kontrolou? Obraťte se na férového a transparentního partnera s mnohaletými zkušenostmi a zázemím.

Firemní vozy
Firemní vozy

Jak uzavřít smlouvu?

Pokud máte v České republice více poboček či dceřiných společností, není nutné vyřizovat veškeré smluvní záležitosti jen s jedním autorizovaným prodejcem, protože velkoodběratelskou smlouvu můžete uzavřít hned s několika autorizovanými prodejci naráz. Záruka sjednaných podmínek na kterémkoliv prodejním místě v ČR je samozřejmostí.

Škoda Superb
Škoda Superb

Uzavření fleetové smlouvy

Fleetové smlouvy jsou z právního pohledu obvykle kupní smlouvy, jejichž předmětem je koupě většího počtu osobních, užitkových nebo nákladních vozidel. Jsou uzavírané nejčastěji mezi automobilkou či prodejcem a zákazníkem. Měly by specifikovat především cenu, dobu dodání, výbavu aut, obchodní podmínky a financování.

A to není vše! Vámi vybrané autocentrum jistě ocení i Vaši věrnost v případě, že budete odebírat vozy nejen rok, ale déle. I za to Vás čeká další cenové zvýhodnění!

Šťastnou ruku při výběru Vašeho fleetového partnera.

5/5 - (2 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..