SponzorovánoMóda

Hledáte ultralehké vybavení na cesty? Máme řešení

Jezdíte rádi do kempů nebo dokonce plánujete několikadenní cestu přírodou? Poté jistě víte, jak je občas náročné zabalit se na cesty úsporně a lehce. Pokud chcete ultralehké a skladné, ale přitom skutečně pěkné vybavení, řešení nabízí značka Sea to Summit. Proč byste ji neměli při nákupu outdoor vybavení přehlížet?

Skvělé vybavení do kempu i do přírody

Ať už hledáte vybavení do kempu nebo na několikadenní cestování přírodou, Sea to Summit vám má rozhodně co nabídnout. Tato australská značka se outdoorovému vybavení věnuje od roku 1983 a prioritou je pro ni pohodlí uživatelů – a to po všech stránkách.

Krátce z historie Sea to Summit

Už samotný vznik Sea to Summit je poměrně zajímavou historkou. Tak trochu neplánovaně ji založil australský horolezec Ronald Tyson, který chtěl mít co nejlepší vybavení, a tak si ho na starožitném šicím stroji začal šít sám.

Horolozec outdoor oblečení

Jak už to u kvalitního vybavení bývá, brzy ho požádal o výbavu i další horolezec, Tim Macartney-Snape, který ho nechtěl na lecjaký výšlap, ale rovnou na Mount Everest.

Výbavu dostal a úspěšně s ní nejvyšší horu zdolal. A právě tím se značka Sea to Summit zrodila. I dnes je věrným společníkem dobrodruhů, horolezců, vodáků i turistů.

Co všechno za tím je?

Skvělé spaní i vaření

Sea to Summit pracuje nejen se špičkovými materiály, ale dává si záležet i na používaných technologiích. Díky tomu patří ke skutečným leaderům v oboru outdoorového vybavení – zvlášť v kategorii ultralight.

Ať už potřebujete spacák, karimatku, tarp nebo třeba výbavu na vaření, Sea to Summit nabízí skvělé, lehké možnosti, jak se zabalit na cesty v minimální možné váze.

Outdoor vybavení

Karimatky Sea to Summit nabízejí maximální pohodlí ať už sáhnete po kterékoliv jejich variantě, a to samé platí i o péřových spacácích. Dohromady vám i v tom nejhorším terénu vytvoří prostředí, ve kterém se vyspíte opravdu do růžova a druhý den budete připraveni na spoustu dalších kilometrů.

Výběr ultralight outdoorového vybavení se nevyplatí podcenit – a Sea to Summit nabízí vše, bez čeho se na cestách neobejdete, v té nejlepší kvalitě.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..