SponzorovánoBydlení

Praktické dárky do domácnosti, kterými nikdy neurazíte

Měkké dárky neudělají pod vánočním stromečkem zrovna radost. Většinou se nechávají až na konec, protože každý tuší, že to bude asi mikina nebo něco podobného rázu. Nedej bože ponožky, říkají si. Proto se letos při výběru vánočních dárků zaměřte na něco trochu jiného, ideálně na praktické dárky do domácnosti, které udělají větší radost, než si myslíte. Co konkrétního to může být?

Sedací vak pro malé i velké

Jasným favoritem na vítěze letošních Vánoc je sedací vak. Tento skvělý společník, který může zdobit jak dětské pokoje, tak pracovny i obývací pokoje, patří k tomu, co rozhodně udělá radost, ať už nejmenším členům domácnosti, tak těm větším.

Hezky pasují k rozkládacímu křeslu a lze je pořídit v mnoha provedeních a variacích. Zatímco milovníci fotbalu mohou sáhnout po alternativě podobající se míči, nadšenci do designu pravděpodobně zvolí jednobarevnou alternativu, která bude kontrastem ke zbytku místnosti.

Kávovary pro milovníky kávy

Že ve vaší domácnosti ještě nedřímá kvalitní kávovar, který by ranní kofeinový rituál posunul na zcela jinou úroveň? Milovníci kávy by neměli pít rozpustné alternativy, které s kávou opravdu nemají nic společného.

V současné době je možné koupit kávovary mnoha různých podob a zpracování. Levnější alternativy jsou kapslové, tradiční na zrnkovou kávu jsou trochu dražší. Na druhou stranu se tento domácí spotřebič určitě stane tím nejvyužívanějším ve vašem domově.

DeLonghi Magnifica S ECAM
De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110 B

Robotický vysavač pro usnadnění péče o domácnost

Mezi námi se najde stále větší procento těch, kteří jsou natolik zaneprázdnění, že péče o domácnost jde v mnoha případech stranou. Neoznačují to za něco veledůležitého, proto od činnosti dávají ruce pryč.

Přesně těmto lidem se bude hodit tradiční robotický vysavač, který se o nejméně oblíbenou úklidovou činnost postará za ně. Zapnout ho lze dokonce na dálku přes mobilní telefon čili ani se k němu nemusí vstávat z pohovky, když už se člověk doma přece jenom nachází.

TIP: Pokud chcete domácnost vybavit i dalšími pomocníky na denní vysávání, můžete použít některý z dostupných tyčových vysavačů, které díky napájení akumulátorem disponují také velkou mírou mobility.

Nezapomenout na děti

Dětské stavebnice na tisíc způsobů. U dětí rozvíjí kreativitu a hlavně se k těmto hračkám stále vrací. Co více si může každý rodič přát.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..