Technologie

WiFi kamera se hodí nejen tehdy, když jsou děti samy doma

Nemohou být pořád pod dozorem a hrozí, že otevřou nezvaným hostům, protože v sobě mají ještě pořádnou porci dětské naivity. Jak tomu zamezit a mít jistotu, že přijdete večer z práce domů a nebudete řešit žádné podobné problémy? Nasnadě je instalace bezpečnostních opatření, kvalitní zámek rozhodně nestačí. Když budou děti vidět přes kameru, kdo je za dveřmi, dvakrát si rozmyslí, než odemknou – i přes to, že půjde o relativně přesvědčivého manipulátora.

WiFi ip kamera

Detektor pohybu, ale také automatický kvalitní záznam

Budete vědět naprosto o všem – vždyť wifi kamera je nejen nenápadná, ale také velmi důmyslná. Díky senzorům okamžitě spustí, když přijde ke dveřím nějaká návštěva. Díky Full HD rozlišení pak není problémem ani případná identifikace obličeje. Mikrofon také zachytí, co má – navíc skrze vestavěný reproduktor je možná i komunikace s příchozími. Zjistíte okamžitě, s kým máte tu čest, pohodlně, aniž byste odemykali nebo otevírali domovní dveře. V chodbě neunikne ani milimetr prostoru, případný lupič se prostě nemá kam schovat – bude natočen na záznam a brzy poté také usvědčen.

ip kamera

Jednoduchá instalace, jíž zvládne úplně každý

Připojíte kameru, stáhnete aplikaci a naskenujete QR kód – je to jednoduché a rychlé, zvládnete to během pár minut. Zabezpečení domu tak dostane další velmi efektivní prvek, budete moci usínat s naprostým klidem. Kontrola z tabletu, notebooku nebo mobilního telefonu je samozřejmostí, díky připojené aplikaci si budete moci promítat pohled do předsíně nebo chodby naprosto kdykoliv. Zvenčí může také působit maximálně nenápadně, což je určitě plus. Zloději se nebudou pokoušet ji zneškodnit a natočený záznam bude nanejvýš průkazný. Ochrana majetku na jedničku, i když odjedete na delší dovolenou nebo třeba na chatu. 

Spoustu další zajímavé elektroniky můžete zakoupit na eshopu cel-tec.cz

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..