Finance

Trhu nebankovních půjček vládnou úvěry zdarma

Kdo vám kdy půjčí zdarma? Současní nebankovní poskytovatelé. Než se tedy necháte nalákat na „nejvýhodnější úrok na trhu“, zjistěte si, zda si zrovna vy nebudete moct půjčit úplně bezúročně. Samozřejmě to není možné u vyšších částek, ale pokud vám chybí jen pár tisíc, existuje velká šance získat půjčku zdarma.

Online půjčka zdarma je opravdu zdarma. Půjčíte si určitý obnos a tu stejnou částku také vrátíte. Tedy samozřejmě v případě, kdy ji stihnete vrátit včas. Typicky jde o 30 dnů, zdarma bývají poskytovány výhradně krátkodobé úvěry.

Bez poplatku až 7 000 korun

Jednou ze společností, které nabízí půjčky zdarma, je CreditStar. U nich si přijdete bez poplatku až na 7 000 korun se splatností 30 dnů. Pochopitelně je možné si bez poplatku půjčit i menší obnos nebo na kratší dobu. Pokud ale dobu splatnosti či částku začnete navyšovat, už budete platit. Vše uvidíte přehledně na kalkulačce, již mají zveřejněnou na webu.

Úvěr zdarma

Dost často jen pro nové klienty

Výhoda půjčky zdarma často platí jen tehdy, když si u dané společnosti berete půjčku poprvé. Nebankovní společnosti tímto způsobem lákají nové klienty a ti u nich pak obvykle skutečně zůstávají a půjčují si opakovaně. Ano, mohli by jít jinam, být novým klientem u další společnosti a zase využít první půjčku zdarma. Většinou je pro ně však příjemnější zůstat u spolehlivého věřitele, s nímž mají zkušenosti. Opakovaná žádost o úvěr je navíc snadnější, už nemusíte znovu vypisovat všechny údaje a čekat na ověření.

Věřitelé na tom nezkrachují

Vrtá vám hlavou, co poskytovatelé půjček z úvěrů zdarma mají? Přivádí jim klienty, kteří si pak mohou brát úvěry opakovaně. Kromě toho spousta lidí během 30 dnů zjistí, že krátkodobá půjčka jim nestačí, a prodlužují si dobu splatnosti, za což se platí. Věřitelé na tomto typu půjček tedy rozhodně neprodělávají.

5/5 - (2 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Jeden myslel na “Trhu nebankovních půjček vládnou úvěry zdarma

  • Dobry den,hledam soukromou osobu,investora,ktery by pujcil na smenku nebo notarsky zapis 200 000kc.Prijem mam ze zamestnani na dobu neurcitou.Splacet muzu 5000kc mesicne.Prosim specha

    Dobry den,hledam soukromou osobu,investora,ktery by pujcil na smenku nebo notarsky zapis 200 000kc.Prijem mam ze zamestnani na dobu neurcitou.Splacet muzu 5000kc mesicne.Prosim specha

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..