Finance

Půjčka ihned přinese peníze bez otázek a dlouhých jednání

Proč se zbytečně zdržovat, když je tu nabídka, díky které budou peníze na účtu otázkou čtvrthodiny? 

Když jsou finance aktuální téma, je jasné, že řešení určitě nepočká – a jak se říká, už včera bylo pozdě. Jak se tedy zařídit? Nabízí se zajímavé řešení, při kterém vlastně nemusíte ani vycházet z vašeho bytu a ztrácet kvůli tomu drahocenný čas jednáním na kamenné pobočce. Půjde to i bez složitých jednání někde na pobočce, přes internet se totiž dělá spoustu věcí tak nějak jednodušeji. A rozhodnout se můžete i bez tlaku, který by vás čekal v obchodech nebo pobočkách bank. 

Peníze bez dlouhého vyřizování

Žádné fronty, žádný spěch a chvat! Proč si dělat starosti s tím, jestli stihnete obvyklou pracovní dobu a nebudete muset na pobočku kvůli tomu zase zítra? Po internetu se totiž můžete ozvat naprosto kdykoliv, bez ohledu na denní nebo noční hodinu, státní svátek a tak podobně – doslova a do písmene 24/7. Půjčka ihned je připravena bez ohledu na roční období, počasí nebo to, jakou náladu máte zrovna v době sjednávání. Nebavíte se totiž s reálným člověkem, na žádosti odpovídá počítačový automat, jenž vyžaduje jen ty nejnutnější osobní údaje a také potvrzení o příjmech. 

Kolik tedy dnes vlastně potřebujete půjčit? 

Stačí si rozmyslet jediné – jak vysokou částku chcete? Mantinely jsou tu totiž v zásadě dva, minimum je tisícovka, maximum pak patnáct tisíc korun. K dispozici tedy bude nejen suma, se kterou snadno vyjdete do další výplaty, ale také hotovost určená pro nákup nové ledničky, pračky či jiného velmi důležitého spotřebiče do domácnosti. Půjčka 10 000 Kč je tak k mání během pár minut, a to nejen, když vám zrovna doslouží mobil nebo třeba myčka. 

Finanční hotovost

A co bude nutné uvést do žádosti o půjčku? 

I když bude vyřízená jednoduše po internetu, má samozřejmě určité podmínky, bez kterých nebude úplná – a tím pádem by nemohla ani být přijata a schválena. Oč konkrétně jde? Zásadní je přesnost a správnost údajů, nevymýšlet si jen proto, abyste mohli získat vyšší obnos, hranice jsou totiž vždy nastaveny z nějakého důvodu. 

  • Identita a její potvrzení. Takže mimo kontaktních údajů i sken občanského průkazu. Cizinci pak potřebují jediné – doložit trvalý pobyt na území ČR, půjčit si mohou samozřejmě také. 
  • Příjem. Ten je zapotřebí doložit, ať už podnikáte nebo pracujete, případně jste již na penzi. Možnosti jsou různé – daňové přiznání, výpis z konta za poslední čtvrtletí, důchodový výměr.
  • Mobilní telefon a bankovní konto, respektive jejich čísla. Pro komunikaci nebo zaslání peněz.

Půjčka je v každém případě převedena na účet, tedy bezhotovostní transakcí – doba půjček, které jsou vypláceny v hotovosti na pobočkách, už pomalu končí, i když zvláště lidem ze staré školy tento model opravdu vyhovuje. Buď, jak buď, přijdete si na své, už jen proto, že jednání bude vážně velmi rychlé!

Peněženka s finanční hotovostí

Diskrétnost je zaručena, nemusíte se obávat

Sousedé ví obvykle všechno – a jistě by si všimli, že si berete půjčku, kdybyste jim dali příležitost něco podobného zjistit, mohli by se pochlubit i po okolí. Nové klepy se šíří rychlostí blesku, ať už pravdivé či nepravdivé, někdy mohou hodně ublížit. Diskrétnost je stoprocentní, online prostředí je pečlivě šifrovaná a data rozhodně neuniknou.

Pokud se nesvěříte někomu v okolí, že si sjednáváte půjčku, můžete o ní vědět jen a jen vy. A to se rozhodně cení, nejen pokud žijete na maloměstě, kde se v zásadě nic a nikomu neutají. Snad jen pozor, nesjednávejte si větší půjčku, než jakou jste schopni v budoucnu spolehlivě ufinancovat. O dluhové pasti a smutných případech lidí, kteří ekonomické dopady transakce podcenili, jste jistě už někdy v minulosti slyšeli.

Ohodnoťte tento článek

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..