Móda

3 Tipy na jednoduché jarní účesy 2019

Už nějaký ten den nám svítí sluníčko a zimní kabáty už pomalu můžeme schovat hluboko do šatny. Stejně tak kulichy, do kterých jsme přes zimu schovávali své povětšinou rozpuštěné vlasy a nějaký účes jsme tak vůbec neřešili. Dnes tu však pro vás máme tipy na jednoduché jarní účesy, které ve vás probudí ducha krásy.

Culík na temeni hlavy

Jeden z těch nejjednodušších účesů, který můžeme doporučit. Samotný název účesu vypovídá o jeho provedení, takže snad ani třeba jeho postup popisovat. Velmi rychlý a pohodlný účes, který si oblíbíte!

Culík na temeni hlavy

Volný drdol

Něco podobného dělá mnoho z nás po ránu jen pro ten pocit odlehčit hlavě. Opět velmi jednoduchý účes. Pohodlný účes, který se hodí snad ke všemu. Rovné, vlnité, kudrnaté vlasy – tento účes se hodí pro všechny typy vlasů. Postup je jednoduchý. Oddělíme vrchní část vlasů a stočíme je do drdolu, zagumičkujeme a je to! Jak jednoduché, že?

Volný drdol

 

Indiánský účes

Účes nejen pro indiánky! S trochou cviku se jej naučíte vytvářet za pár minutek. Ze stran vezměte několik pramínků. Z některých můžete vytvořit copánek nebo třeba přidat barevné provázky. Vzadu buď zagumičkujte nebo přiděláte sponkami. Můžete přidat libovolnou ozdobu, třeba květinu nebo mašli. Tento účes je velmi volnomyšlenkářský. Hoďte tedy starosti za hlavu a pusťte se do pletení copánků.

Indiánský účes

Tak co holky, líbí? Pokud máte kratší nebo řidší vlasy, doporučujeme se podívat na vlasové klipy, které si dokážete jednoduše nasadit sama a během pár minut je z vás osilňující dlouhovláska (https://www.oxyextensions.cz).  Nosíte vlasy rozpuštěné nebo je stahujete do copu?

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..