Móda

Jaký typ batohů se hodí do města?

Také vám vadí, že mnohdy při putování po městě či krátkém jednodenním výletě nemáte kam uložit své věci? Pak vězte, že problém vyřešíte tím, když si pořídíte speciální urban batoh.

Co je urban batoh a jak má být velký?

Pod pojmem urban si nemusíte představovat nic složitého, jde o anglický překlad slova městský. Urban neboli městské batohy jsou tedy modely batohů, které jsou přímo určené k nošení na krátké výlety a pro běžné cesty, jež dnes a denně vykonáváte po svém městě, když třeba jdete do práce, na nákup či do školy. Od toho je odvozena i jejich velikost. Oproti klasickým turistickým batohům mají menší rozměry. Obvykle je jejich vnitřní užitný objem maximálně 15 litrů, zatímco větší turistické batohy mívají klidně 50 i více litrů objemu.

Městský batoh BAGMASTER
Městský batoh BAGMASTER
TIP: Městský batoh BAGMASTER ERASMUS 9 A GRAY

Základní vlastnosti pro každý urban batoh

Kvalitní městské batohy poznáte podle toho, že jsou nejen elegantní z hlediska designu, ale zároveň i pohodlné a praktické. Pohodlí spočívá hlavně v ergonomii. Zadní část musí dobře kopírovat záda. Výrobce by si navíc měl dát záležet také na popruzích, aby vás při nošení zbytečně neřezaly do ramenou.

Že je urban batoh praktický, poznáte snadno podle jeho vnitřního členění. Vše je v pořádku, pokud má různé kapsy a přihrádky, do nichž snadno utřídíte drobné potřeby, ale třeba i notebook či tablet, tedy předměty, které jsou dnes již běžnou součástí vybavení, jež lidé nosí během krátkých cest po městě.

Český prodejce městských batohů

S bohatou nabídkou přichází společnost Bagmaster. Jde o české batohy, které se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a módním designem. V sortimentu produktů najdete městské batohy pro děti, ženy i muže, a to v mnoha barevných a tvarových kombinacích. Kromě toho si v obchodu pořídíte i jiné druhy batohů, tašek a krosen, a to za příznivé ceny. Objednání je možné online.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..