Cestování

Zimní dovolená v Beskydech. Zažijte lyžování spojené s wellness pobytem

Venku padají sněhové vločky a vy už se nemůžete dočkat dne, kdy se postavíte na snowboard nebo na lyže? Nemusíte celé zimní prázdniny strávit na svahu za domem, můžete vyjet do některého oblíbené lyžařského střediska a pořádně se tím pádem můžete vyřádit během volných dnů. Navíc vám za to zdraví poděkuje, každý pohyb je jenom dobrý. V případě, že se rozhodnete pro zimní dovolenou, nemusíte jezdit do zahraničí, abyste si užili tu pravou zimní dovolenou se vším všudy. Můžete zajet takzvaně “za roh”, a to konkrétně do Beskyd, kde ostatně můžete spojit aktivní lyžování s klidným wellness pobytem.

Beskydy jsou krásná přírodní oblast, která je každým rokem velice hojně navštěvovaná. Není navštěvovaná jenom během zimy, ale jedná se o atraktivní destinaci po celý dlouhý rok. Zatímco v zimě se sem sjíždí lidé zejména za lyžování nebo snowboardingem, v létě nebo v ostatních ročních obdobích se sem lidé sjíždí proto, aby poznali zdejší přírodní krásy, k nimž například patří Lysá hora, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd.

Zůstaňme však u zimy a zimních dovolených. Prozraďme si, v jakých lyžařských střediscích zažijete opravdu bezkonkurenční lyžování a zároveň kde se můžete ubytovat, aby se vám dostalo náležitého odpočinku.

Jaká lyžařská střediska nabízí nejlepší lyžování v Beskydech?

Lyžařských středisek se nachází v Beskydech rovnou několik. Jelikož je zde opravdu hodně vrcholů, zažijete na východě České republiky opravdu nezapomenutelné lyžování. Vyplatí se navštívit zejména lyžařské středisko Bílá, které se nachází ve stejnojmenné obci v Beskydech. Také stojí za návštěvu Pustevny nebo lyžařské středisko Mosty u Jablunkova.

Vlek pro lyžaře

Aktivní dovolenou spojte s odpočinkem ve wellness

Jelikož je však lyžování nebo snowboarding poměrně náročná činnost, respektive vyčerpávající činnost, doporučujeme spojit aktivní dovolenou s odpočinkem ve wellness. V ideálním případě se ubytujte v luxusním penzionu v Beskydech, kterým je Penzion Jurášek. Jedná se o ubytování v Kunčicích pod Ondřejníkem, kde se vám nabízí různé wellness služby.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..