Móda

Vtipné potisky přinášejí úsměv do ulic. Rozhodně jsou také stylové!

Mezi ten nejběžnější kousek oblečení, který mají pánové v šatníku, patří rozhodně obyčejné tričko. Pro drahé polovičky je to často noční můra, protože všechna ta obyčejná trička v šedé, černé a bílé jsou pravým ztělesněním nudy. Naštěstí však existují potisky, které jim dodají trochu té osobitosti. Nebavíme se teď ale o potisku, kde se vyjímá nějaká světoznámá značka, ale o potisku, který vám vykouzlí úsměv na tváři. Ty se v poslední době stávají populárními nejen mezi teenagery, ale také mezi mladými lidmi v dospělém věku.

Usmějme se na sebe

A proč jsou vlastně taková trička oblíbená také mezi mladými, kteří již mají dětská léta za sebou? Je to zejména proto, že je lze vkusně kombinovat s různými outfity. Dodají jim trochu té hravosti a netradičního vzhledu. Vtipná trička navíc dokáží vykouzlit úsměv na tváři i ostatním, které potkáte na ulici. Mohou to být úplně cizí lidé, které neznáte, ale zvednete jim takovým tričkem náladu. Ideální jsou k tomu dvojsmysly, kterých nabízí čeština opravdu hodně. Odhoďte proto na chvíli tu neustálou vážnost a udělejte si trochu legraci, třeba i sami ze sebe.

Pokud hovoříme o potisku, myslíme tedy v tomto případě hlavně potisky v češtině. Ty můžete na internetu sehnat od českých a slovenských umělců. Mezi typickou nabídku oblečení, které může být se zajímavým potiskem, patří kromě triček také:

  • Mikiny
  • Ponožky
  • Módní doplňky

Mikiny pro chladnější období samozřejmě nikoho nepřekvapí. V posledních letech se ale rozmohly také vtipné ponožky. V případě módních doplňků pak máme na mysli zejména různé vaky a tašky.

S vtipem a stylově

Zkrátka se nemusíme neustále tvářit vážně. Móda taková opravdu být nemusí. Vsaďte na stylová pánská trička s některým z vtipných potisků a uvidíte, že máme pravdu. Celý den pak bude veselejší a vy si udržíte dobrou náladu, která je pro spokojený život tolik potřebná.          

5/5 - (2 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..