Sponzorováno

Toužíte po nové barvě vozidla? Vsaďte na celopolep

Rozhodli jste se pro změnu designu vašeho vozidla? Jednou z možností je celopolep, u kterého si můžete vybrat z různých barevných variant fólií. Zjistěte, jak se v rámci tohoto úkolu postupuje. 

S celopolepem se pojí řada výhod

Celopolep fólie na auto znamená pro majitele vozidla spoustu výhod. Předně je třeba zdůraznit, že se jedná o rychlý a efektivní způsob, jak změnit design vašeho auta. Zároveň tímto způsobem ochráníte původní lak a prodloužíte jeho životnost.

Pokud by vám nová barva náhodou nevyhovovala, můžete auto velmi rychle a jednoduše uvést do původního stavu. A těšit se můžete i na barevnou stálost, která dosahuje až 5 let.

Vyhlazování celopolepu 2

Jak se při lepení fólie na auto postupuje

Předtím, než je možné k lepení fólie přistoupit, je nutné učinit několik přípravných kroků. Automobil je nutné důkladně prohlédnout a zjistit, zda je na místě něco opravit a v čem případně spočívají nedostatky. 

Poté se auto na polep připravuje. Pokud se někde vyskytují oloupané či orezlé hrany, musí se zabrousit a natřít. Také je na místě odstranění případné rzi a nerovností, které by mohly bránit správnému ulpění fólie. 

Poslední fáze spočívá v důkladném čištění. Pokud se na automobilu nachází nějaké polepy, odstraní se. Následně se celý povrch zbaví mastnoty. 

Při samotném lepení fólie je třeba postupovat velmi pečlivě. V rámci tohoto úkolu se používá takzvané bubble free lepidlo, které při lepení fólie nezanechává žádné nevzhledné vzduchové bubliny. Na závěr ještě na scénu nastupuje použití ochrany v podobě vosku, který prodlouží životnost fólie. 

Výhody celopolepu v bodech

  • Rychle a efektivně změníte design vašeho vozidla.
  • Díky celolepu ochráníte stávající lak vašeho automobilu a prodloužíte jeho životnost.
  • Pokud vás celopolep omrzí, snadno jej odstraníte a v případě potřeby vyměníte za nový. 
  • Těšit se můžete na barevnou stálost, která dosahuje až 5 let. 
  • Díky polepu auta budete budit pozornost kolemjdoucích. Jedná se tedy o skvělou příležitost, jak zviditelnit například vaše podnikání. 
  • Zásluhou takové reklamy můžete získat nové zákazníky, aniž byste pro to museli cokoliv dělat. Polep vašeho vozidla totiž může ostatní oslovit, zatímco jedete do práce, na nákup nebo třeba na oběd s přáteli. 
  • Polep lze provádět nejen na nových, ale i na starších vozidlech. 

Celopolep

Více informací o polepech vozidel najdete na www.polepim.cz

Ohodnoťte tento článek

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..