Móda

Náramky, ze kterých k vám bude proudit životní síla

Někdy je všechno proti nám a máme pocit, že jsme vyčerpali veškerou vnitřní sílu. Káva nezabírá a energetické nápoje ničí zdraví. K meditaci máme občas na míle daleko, protože nemáme ani sílu se uklidnit. To je čas sáhnout pro pomoc k artefaktu, který vám navrátí zpět vaši ztracenou životní rovnováhu. Buddha náramky Deltimo v jakékoliv kategorii z přírodních lávových kamenů či perel umí dodat klid, energii i víru a navíc vypadají stylově. Jakmile si tento osobitý šperk nasadíte na ruku, pocítíte obrovský příval energie. Díky pevné a pružné gumičce se nemusíte v žádném případě bát toho, že by vám náramek někde nepozorovaně vyklouzl ze zápěstí.

Náramek Deltimo dodává styl

Náramky Deltimo nejsou jen obyčejné šperky, ale jsou to i jedinečné doplňky, se kterými se budete cítit mnohem lépe. Talismany zabírají a léčivá síla přírodních kamenů je prokázána již po staletí. Budha náramky z přírodních kamenů, lávových kamenů a perel mnoha různých barev mají osobité kouzlo, které předají i vám. Jejich nedílnou součástí je symbolická ozdoba v podobě kovového korálku v podobě Buddhy, s gladiátorskou přilbou, lvem, leopardem a dalších motivů. Tato část náramku vyjadřuje kombinaci pozitivní energie, harmonie, spirituality, moudrosti, cílevědomosti, ale třeba i blahobytu. Je symbolem všeho, co potřebujete ke spokojenému a šťastnému životu plnému naplnění.

Náramek Deltimo, dárek, který potěší

Pánské náramky i dámské náramky jsou nyní v rozšířeném sortimentu o další druhy náramků. Zlepšila se jejich kvalita a na všech náramcích je zapracované i logo Deltimo, aby nedocházelo k záměně za padělky, které se občas na trhu vyskytují. Na e-shopu najdete i benefity, jako je třeba doprava zdarma při nákupu od 850 korun při každé objednávce. Náramky Deltimo jsou oblíbeným stylovým doplňkem, který je snadno dostupný a vhodný pro všechny, kdo chtějí dát najevo svůj vybraný vkus. Náramek má pro svého držitele mnohem hlubší význam, než ostatní šperky. Ukrývá v sobě osobní příběh i vzpomínky svého nositele. Díky široké nabídce vzorů lze pro každou blízkou osobu zvolit náramek, který s její osobností dokonale souzní a jsou velmi žádané i jako dárky, které najdete na Deltimo.com.

5/5 - (2 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..