Sponzorováno

Užijte si jízdu na motorce Itálií. Vyrazte na dovolenou

Patříte mezi milovníky jízdy na motorce? V tom případě zbystřete. Skvělou destinací je v tomto ohledu Itálie. Dopravíte se do ní jednoduše letecky a díky organizovaným motovýletům si vychutnáte jízdu na rozmanitých trasách. 

Vydejte se na motovýlet do Itálie

Organizované motovýlety do Itálie nově nabízí například motoškola Přijďte se projet. Díky ní můžete tuto zemi projezdit na motorce, užít si zdejší italskou pohostinnost a večer se pobavit s lidmi, kteří jsou naladěni podobným směrem jako vy.

V rámci této expedice budete ubytováni v malebné vilce, která se nachází pouhých 30 km od mezinárodního letiště v Pise. Rozkládá se však uprostřed přírody, díky čemuž si na vaší dovolené užijete tolik zasloužený klid. Kromě hezky zařízených pokojů se můžete těšit také na venkovní prostranství s posezením a bazénem pro příjemné letní osvěžení. Nechybí ani perfektní snídaně a večeře nebo třeba pravé italské prosecco.

Trasy vymyslí za vás

Vymyslet skvělou trasu na motorce v zemi, kde to neznáte, může být poměrně obtížné a především zdlouhavé. Pokud ale vyrazíte na takový motovýlet, postarají se pořadatelé o vše potřebné za vás

Trasa motodovolené

Každý den po snídani tedy vyrazíte do vybrané lokace a užijete si jízdu na zpevněných cestách i zábavných šotolinách. K dispozici je navíc více tras, aby si na své přišli jak začátečníci, tak i ostřílení jezdci.

Svou motorku zde přepravovat nemusíte

Do Itálie se dostanete pohodlně prostřednictvím letadla. Motorku si poté můžete půjčit až na místě. Zmíněná motoškola má k dispozici hned několik silných strojů značky BMW. Vybrat si můžete buď jeden z nich, nebo se společně s ostatními účastníky střídat a vyzkoušet tak každý den něco jiného. Rozhodnutí je jen na vás. 


Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..