Zájem roste o mobilní aplikace i digitální úřední desky, ukázal průzkum

I když se mezi námi stále najdou lidé, kteří tvrdí, že digitalizace a moderní technologie jsou k ničemu a že negativně ovlivňují náš život, naštěstí se mezi námi najde více lidí, kteří si myslí pravý opak. Ostatně to dokázal nedávný průzkum, který se zajímal o to, jak lidé přistupují k moderním technologiím a také k digitalizaci jako takové.

Podle výsledků nedávného průzkumu se lidé stále více zajímají o mobilní aplikace a také o digitální úřední desky, o které tedy mají zájem konkrétně města a obce, jež se chtějí stát moderním místem k životu. Zatímco digitální úřední desky budí zájem u zmiňovaných měst a obcí, mobilní aplikace na míru jsou atraktivní nejen pro města a obce.

Mobilní aplikace jako nejmocnější marketingový nástroj současnosti

O mobilních aplikacích se dnes tvrdí, že se jedná o nejmocnější marketingový nástroj současnosti. A toto tvrzení je zcela pravdivé. Dnes už nestačí mít reprezentativní stránku webu, dnes je zapotřebí mít navíc kvalitní a vkusnou mobilní aplikaci.

Mnozí lídři firem se domnívají, že mobilní aplikace je jen drahou záležitostí, ale i to je mylná domněnka. Mobilní aplikace nikdy dříve nebyly cenově dostupnější, to je třeba mít na paměti, když budete investici do ní zvažovat.

Mobilní aplikace pro každého

Mobilní aplikace dnes nejsou vymožeností, která je určená jen pro někoho. Jedná se naopak o vymoženost, která je určená naprosto pro každého. Nezáleží na tom, jestli vlastníte restauraci, hotel nebo firmu ve službách. Nezáleží na tom, jestli se staráte o chod muzea nebo o chod festivalu. V každém případě vám mobilní aplikace může přinést řadu výhod a také příležitostí.

O mobilní aplikaci na míru se vám postará firma APPKEE, která se zabývá tvorbou a následným vývojem mobilních aplikací pro operační systémy Android a iOS.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..