Sponzorováno

Jak získat úvěr rychle a bezpečně

Díky internetu a online světu si můžete v dnešní době zařídit vše a nemusíte chodit ani na úřady. Dokonce to platí i v případě sjednání půjčky.

Jak získat úvěr rychle a bezpečně

Nejsou všechny dny, kdy se daří a častokrát se objeví problémy, které si vyžádají větší pozornost a samozřejmě i vyšší náklady. Mnohdy je zapotřebí investovat více, než máte na vašem kontu. Těžko se shání peníze na půjčení, zvláště pokud to potřebujete rychle. Než ale začnete přemýšlet nad nějakým scénářem, jak získat finanční obnos a příliš se nezadlužit, poté se zaměřte na viasms.cz. Ještě jste neslyšeli o moderním online poskytovateli flexibilních úvěrů? Tak je na čase se s ním seznámit, protože s ním získáte jedinečnou šanci na to, že nedostatek finančních prostředků vás již neohrozí.

Férová půjčka

ViaSMS má jednoduché řešení do vaší situace a celý proces lze jednoduše vyřídit z pohodlí domova přes internet, tudíž nemusíte ani nikam chodit na pobočku. Vyplňovat formuláře, papírování, schvalování a čekání, tak tohle vše vám odpadá, ale samozřejmě jisté podmínky jsou zde také.

  • Musíte být starší 18 let, což dokážete rovnou vhodným dokladem totožnosti.
  • Určitě budete muset prokázat, že pracujete nebo alespoň musí být viditelné na bankovním účtu potvrzení, že vám sem přichází finanční prostředky.
  • Budete potřebovat bankovní účet, který je znatelně na vaše jméno a banka navíc je v České republice.
  • Pak samozřejmě budete muset být zodpovědní a úvěr podle dohodnutých splátek platit. Na druhou stranu ho lze splatit i najednou nebo si požádat v případě problémů o nižší splátky.
  • Mít připojení k internetu

Pro nové své klienty připravila ViaSMS překvapení a poděkování, kdy jim bude po dobu 30 dnů odpuštěn úrok.

Jak na to?

Pokud se seznamuje se společností a žádáte o úvěr poprvé, poté je nutná registrace, pak si jen zvolit potřebnou částku a jednoduše postupovat podle instrukcí, které zvládne každý. Vše potřebné dohledáte na viasms.cz. Po zadání všech potřebných informací společnost ověří telefonní číslo a bankovní účet. Jakmile bude vše vyhodnoceno, tak se peníze odesílají na bankovní účet. Peníze tak můžete mít i během 15 minut na svém účtu a je to i díky tomu, že se převod provádí za pomoci nejrychlejších institucí. Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Komerční banka a Fio banka, spolehlivě a rychle převedou hotovost.

Důvěryhodný poskytovatel půjček

Poskytovatel krátkodobých spotřebitelských úvěrů a půjček má své pobočky v zemích po celé Evropě. Přes deset let působí na území České republiky a krátkodobé úvěry tak pomohly již mnohým klientům. Díky online rychlému sjednání, tak lze úvěr pořídit velmi snadno a rychle, díky čemuž se dají pokrýt nečekané výdaje nebo běžné spotřební zboží, na který běžný rodinný rozpočet nedosáhne.

ViaSMS bez dlouhých schvalovacích procesů vychází tak velmi flexibilně vstříc každému. Dlouhodobí a spolehliví klienti navíc získávají věrnostní bonusy, které jim krátkodobé zapůjčení peněz zpříjemní a nemají rovněž problémy získat další úvěr v případě náhlých potřeb.

5/5 - (1 Hodnocení)

Monade.cz

Jsme internetový magazín Monade. Publikujeme rady, tipy, novinky, srovnání, testy, recenze aj. Náš tým je složen z mladých lidí. Píšeme o různých tématech, podle toho, o co se daný redaktor právě zajímá. Všechny informace jsou ověřeny a podloženy skutečnými daty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..